STAND DRIEBANDEN GROOT NATIONAAL 3E DIVISIE POULE 2
 TEAMGSMPPPCAR%MOY
1De Rietlander223211591.40.547
2Pool and Billiards Delft223211291.70.535
3`s-Gravenhaagsche B.C. 2223111891.80.539
4Capelle SPC 2 / De Terp222810688.80.508
5Van Bruggen Adviesgroep Den Haag22249288.40.509
6Ladies First22218784.50.459
7BV New Jorissen 222218586.40.502
8Team Clautje22208386.10.471
9`s-Gravenhaagsche B.C. 122197584.30.449
10Cafedepijp.nl22156981.90.450
11B.V. De Haven22125580.80.440
12The Gamblers2295978.10.400
MOYENNES DRIEBANDEN
NRNAAMGSMOY
1Ralph van Dijk100.653
2Cor van Dijk180.579
3Paul Gruijs30.506
4Peter Dekker140.456
5Ton de Kok110.434
6Kees Kalkman90.408
7Jan Bitterling90.362
8Ruud Amatsetam90.330
9Ger Valk50.254
WAARDEVOLSTE SPELER DRIEBANDEN, +50% VAN TOTAAL GESPEELD, ANDERS ROOD
NRNAAMGSWINST%CAR%
1Ton de Kok1159.09093.454
2Cor van Dijk1852.77789.345
3Ralph van Dijk1050.00081.666
4Kees Kalkman944.44483.913
5Peter Dekker1435.71474.500
6Jan Bitterling927.77777.083
7Ruud Amatsetam916.66676.000
8Paul Gruijs316.66684.444
9Ger Valk50.00062.400
SPEELSCHEMA BILJARTCAFÉ DE PIJP
CMPTEAM THUISTEAM UITDATUMTIJDDGN